Frontpage

Úvod

Designet

Od registrácie domény, cez tvorbu webovej stránky, webhosting,
až po optimalizáciu stránky pre vyhľadávače.

 

scrolldown

Webdesign

Webdesign je, zjednodušene povedané, tvorba webových stránok. Webdesign súhrnne zastrešuje koncept, vzhľad, no aj funkcionalitu webovej stránky. Webstránka musí byť funkčne spôsobilá pre zobrazenie a interpretáciu webovými prehliadačmi, ale musí byť „user-friendly“, teda priateľská aj voči samotnému návštevníkovi webovej stránky.

Responzívny webdesign

Všetky weby, ktoré tvoríme, sú responzívne. To znamená, že sa prispôsobia zariadeniu, na ktorom si ich návštevník prezerá. Nezáleží teda na tom, či si návštevník váš web prezerá na PC, mobile či na tablete, stránky sa budú vždy zobrazovať tak, ako sa zobrazovať majú.

Postup tvorby webstránky

Prvým a veľmi dôležitým krokom pri tvorbe webovej stránky je počuť, čo od stránky očakáva klient. Ďalšími krokmi sú príprava náčrtu, návrh rozčlenenia webovej stránky, nákres samotnej grafiky, programovanie webu a funkcionalít, testovanie… Toto všetko sa robí za priebežného pripomienkovania našej práce klientom. Finálnou fázou, teda nasadením webu na produkčný server, sa naša služba nekončí. Sme pripravení starať sa o funkčnosť a optimalizáciu vašej webovej stránky po celú dobu jej existencie.

Nebojíme sa výziev

Spoločnosť DesigNet necúvne ani pred veľkými výzvami. V súčasnej dobe pracujeme na niekoľkých náročných projektoch a mnohé sme už sprevádzkovali k spokojnosti klienta. Príkladom môže byť náš najvýznamnejší klient Film Europe či niektoré zložité e-shopy.

Referencie

Webstránka
Webstránka
Webstránka
Webstránka
Webstránka
Webstránka
Webstránka
webová stránka
webová stránka
Webová stránka
Webová stránka
Webová stránka
Webstránka