Spoločnosť DesigNet, s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 2009, no naše osobné skúsenosti s tvorbou webových stránok sú omnoho staršieho dáta. Svojim klientom z radov drobných, ale aj významných firiem ponúkame komplexné služby v oblasti tvorby a správy webových stránok. 

K svojim klientom pristupujeme nanajvýš individuálne. Po osobnom stretnutí a analýze vašich potrieb vám navrhneme osobité a komplexné riešenie pre vaše podnikanie.

Komplexnosť služieb pre nás neznamená len zaužívané klišé. U nás majú klienti skutočne všetko pod jednou strechou. Od registrácie domény, cez tvorbu webovej stránky, webhosting, až po optimalizáciu stránky pre vyhľadávače. Pridaná hodnota našej spoločnosti spočíva v tom, že máme špecialistov na každú z uvedených oblastí. „Nefušujeme“ všetci do všetkého.

Významnými partnermi nášho podnikania sú spoločnosť VNET, a.s. a spoločnosť ELBIA, s.r.o.. Spoločnosť VNET zabezpečuje pre naše servery bezporuchové housingové služby a spoločnosť ELBIA nám poskytuje softvérové riešenie pre naše administračné rozhranie.

Spoločnosť DesigNet si každoročne vyhradí čas aj na sponzorské aktivity. Svojou činnosťou podporujeme školy, no aj nadácie. Každý rok bezplatne vytvoríme webovú stránku pre jeden z podobných neziskových subjektov.