Vytvoriť kvalitnú a obsahovo pútavú webovú stránku je len prvý krok k úspechu. Dôležité je, aby bola webstránka na internete dostupná vašim klientom. Inými slovami, treba ju zoptimalizovať pre vyhľadávače.

SEO optimalizácia

Možno ste už počuli o takzvanom SEO, teda „search engine optimization“. Je to súbor metód a praktík, ktoré sa využívajú v snahe o čo najlepšie – najvyššie – umiestnenie webovej stránky vo vyhľadávačoch, akými sú Google či Yahoo. Cieľom SEO, optimalizácie pre vyhľadávače, je čo najvyššia návštevnosť na vašich webových stránkach. Určite poznáte z vlastnej skúsenosti pri vyhľadávaní informácií prostredníctvom Google, že ďalej, ako na druhú stránku výsledkov vyhľadávania sa „neprekliknete“ ani vy.

SEO optimalizácia - DesigNet,s.r.o.Prvým krokom SEO je analýza situácie na internete. Analyzujeme vaše aktivity, vašu konkurenciu a pomocou webových nástrojov zisťujeme vhodné kľúčové slová. Po dôkladnej analýze pre vás navrhneme riešenie tak, aby vyhľadávače posúvali vašu webovú stránku na popredné miesta. Dosiahnete tak vyššiu návštevnosť a s tým súvisiace aj vyššie zisky.

Linkbuilding 

Činnosť zvaná „linkbuilding“ so SEO úzko súvisí. Znamená tvorbu spätných odkazov na vašu webovú stránku, čím stránka získa na internete „autoritu“ a vyhľadávače ju budú považovať za dôležitú, vierohodnú a prínosnú pre návštevníka internetu.

Spoločnosť DesigNet svojim klientom ponúka tvorbu spätných odkazov a registráciu do slovenských, českých a svetových katalógov s vysokým PageRankom. V súčasnosti máme v portfóliu 40 slovenských, 20 českých a 35 svetových online katalógov. Zoznamy katalógov neustále rozširujeme a do nových katalógov bude každý klient automaticky zaradený bez dodatočných poplatkov.

Služby SEO optimalizácie a linkbuildingu je možné objednaťsi aj zvlášť, nezávisle od seba. No musíme upozorniť, že je to nanajvýš neefektívne. SEO bez linkbuildingu nespĺňa svoje poslanie tak isto, ako linkbuilding nemá bez SEO takmer žiadnu efektivitu.

 Dôležité je tiež vedieť, že optimalizácia stránky nie je čiastkový úkon alebo jednorazová záležitosť. Je to proces, ktorý trvá v niektorých prípadoch aj niekoľko mesiacov.

Zvýšte svoje tržby lepšími pozíciami vo vyhľadávačoch! Pre viac info nás kontaktujte tu.